İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
SAKARYA
Sakarya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

Tebrik Mesajı 14 Ağustos 2017
Kurumumuz Personelinden Öner Turhan'ın bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Sakarya AFAD ailesi olarak tebrik eder vatana, millete hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını temenni ederiz.
[Devamı]
Başsağlığı 02 Ağustos 2017
Kurumumuz personelinden Ali Rıza Kumrular'ın dayısı vefat etmiştir. AFAD Sakarya ailesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar dileriz.
[Devamı]
Başsağlığı 02 Haziran 2017
Kurumumuz personelinden Ahmet Eşsiz'in Dedesi Hakkın rahmetine kavuşmuştur. AFAD Sakarya ailesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar dileriz.
[Devamı]
Tebrik Mesajı 15 Mayıs 2017
Kurumumuz Personelinden Mahmut Kılıç'ın bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Sakarya AFAD ailesi olarak tebrik eder vatana, millete hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını temenni ederiz.
[Devamı]
Tebrik Mesaji 18 Nisan 2017
Kurumumuz personelinden İlknur Çiftçi'nin bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Sakarya AFAD ailesi olarak tebrik eder vatana, millete hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını temenni ederiz.
[Devamı]
Tebrik Mesajı 13 Mart 2017
Kurumumuz Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü Şefi Ömer Kılıç'ın bir erkek çocuğu dünya'ya gelmiştir. AFAD Sakarya ailesi olarak tebrik eder, vatanımıza, milletimize hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını temenni ederiz.
[Devamı]
AFAD Gönüllü Başvuru Linki 08 Mart 2017
AFAD Gönüllü başvurusu için lütfen tıklayınız.
[Devamı]
Vefat 02 Mart 2017
Kurumumuz personelinden Servet Akdeniz'in annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. AFAD Sakarya ailesi olarak Merhume Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar dileriz.
[Devamı]
Vefat 18 Şubat 2017
İl Müdürümüz Hüseyin KAŞKAŞ'ın Hanımı'nın abisi'nin eşi Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Sakarya AFAD ailesi olarak merhume Allah'tan rahmet, ailesine sabırlar dileriz.
[Devamı]
Tebrik mesajı 17 Şubat 2017
Kurumumuz personelinden Muhammed Ali Bayraktar'ın erkek bebeği dünyaya gelmiştir. AFAD Sakarya ailesi olarak tebrik eder, vatanımıza, milletimize hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını temenni ederiz.
[Devamı]
Sayfalar: 123